Priama tlač, DTG

Je vhodná na potlač hlavne bavlnených výrobkov, ako sú tričká, polokošele, mikiny, tielka, tašky a iné. Plnofarebný obrázok alebo fotku je možné vytlačiť na textil bielej, čiernej alebo akejkoľvek inej farby vo vysokom rozlíšení, už od jedného kusu. Potlač je veľmi kvalitná, jej životnosť a vlastnosti sú porovnateľné so sieťotlačou.

Anajet-DTG-printer-final-mini.png

Sieťotlač

Sieťotlač je najrozšírenejšia technológia tlače pri stredných a väčších zákazkách. Výhodou tejto tlače je veľmi kvalitné podanie farieb a kvalita samotnej potlače. Tlačiť je možné aj špeciálnymi farbami (zlatá, strieborná, svietiaca v tme, puff a iné…), ale aj ktorýmkoľvek odtieňom zo škály Pantone (kliknite SEM pre nahliadnutie). Táto technológia je však z dôvodu vyšších fixných nákladov na prípravu, menej výhodná pre menšie zákazky - "kusovky".

Karusel_vyrez.png

Sublimácia

Sublimačná potlač je najtrvácnejšia spomedzi všetkých druhov potlače, ale hlavnou nevýhodou je, že ňou nemôžme potláčať bavlnu. Používa sa prevažne na potlač športového oblečenia (tričká, mikiny, tielka, šortky), plaviek, handričiek na okuliare, saténových vankúšov a veľa iného textilu, ale tlačí sa aj na keramiku (hrnčeky, taniere, dlaždice) alebo púzdra na mobil. Väčšinou je potláčaný predmet bledej farby, kvôli zachovaniu farieb potlače, ale je možné tlačiť aj na tmavé predmety, ČIERNOU FARBOU.

Heat-press-mini.png

Vyšívanie

Strojové vyšívanie je jedinečný spôsob úpravy textilu. Používa sa na rôzne textílie, ale hlavne šiltovky, čiapky, tričká, bundy a samotné nášivky. Výšivka dodá textilu eleganciu a navýši hodnotu produktu. Vyšívať je možné jednoduché texty, ale aj zložitejšie viacfarebné obrázky.

tajima.png

Tlač na textil realizujeme rozličnými technológiami. Každá z nich má svoje výhody aj nevýhody. Pri menších množstvách s viacfarebnou
a komplikovanejšou grafikou je vhodnejšia „Priama potlač – DTG“ alebo „Sublimácia“ a pri väčších množstvách je to „Sieťotlač”.

Doprava:
Tovar Vám dopravíme kuriérom DPD.

Termín dodania:
Ofsetová tlač: 4-6 pracovných dní (od dodania podkladov)

Cena nezahŕňa žiadne grafické práce.
Zmena cien vyhradená.

Ak  máte záujem o tlač tu neuvedeného produktu alebo uvedeného produktu ale s inou špecifikáciou (gramáž,množstvo,formát...) dajte nám vedieť.
Radi Vám obratom pošleme nezáväznú kalkuláciu tlače na mieru.
V prípade otázok nám napíšte na emailovú adresu info@tlactotam.sk alebo nám zavolajte na tel.číslo 0905 325 930.